XVI Międzynarodowe Halowe Mistrzostwa Kalisza Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce

17 listopada, 2022

Dnia 17.11.2022r. odbyły się XVI Międzynarodowe Halowe Mistrzostwa Kalisza Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce. Podopieczni naszego WTZ z wielką radością i zaangażowaniem brali udział w konkurencjach sportowych i dlatego aż cztery razy stawali na podium. Kasia Stefaniak zajęła drugie miejsce w wyścigu na wózku, Kamila Kierśnikiewicz zdobyła dwa trzecie miejsca w biegu na 60 m i w skoku w dal natomiast Rafał Parafiańczyk w rzucie piłką lekarską wywalczył trzecie miejsce. W klasyfikacji ogólnej nasza drużyna zajęła 8 miejsce. Wszystkim sportowcom serdecznie dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszego Warsztatu i zachęcamy do dalszych treningów.